Vítání občánků v Lípě

13. 4. 2024

Krásného jarního sobotního dopoledne dne 13. dubna 2024 se u příležitosti Vítání občánků sešlo na 10 rodin, se svými roztomilými ratolestmi, které se v loňském roce  narodily do naší obce:

Jakub Pospíšil

Viola Kruťová

Jakub Jelínek

Eliška Ondrová

Kateřina Popelářová

Sebastian Appl

Ondřej Ušela

Bernard Skula

Sára Vyorálková

Antonín Hrbáček

Slavnost zahájily předškolní děti z folklórního souboru Lipjánek, pod vedením učitelek MŠ Lípa Mgr. Terezy Podešvové a Bc. Jitky Fialové. Moc děkujeme za hezké a tématické představení, které upoutalo pozornost dětí i rodičů.   Starosta uvítal 10 dětí a poděkoval rodičům za to, že přijali pozvání na sokolovnu, kde se vítání 2024 konalo. Zdůraznil, že obec je bohatší o nové občánky a popřál jim vše nejlepší do života, zejména pevné zdraví ! Děkujeme Soni Krčkové za zpěv a recitaci. Panu Daliborovi  Michalčíkovi děkujeme za pořízení fotografií z akce.

fotogalerie-1/udalosti-2024/vitani-obcanku-1918cs.html

Vytvořeno: 15. 4. 2024